Оцінка теми:
  • 0 голос(ів) - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Любе Авто
#1
Любе авто - покидьки. То ж дуже не рекомендую до них звертатися.
Ремонтував на їх СТО у Львові свою автівку, яка щойно приїхала зі Штатів.
Якщо коротко - то оце що вони напортачили:
- максимально вимагали придбати нові запчастини, зхиляли купувати через них; більшість купованих запчастин можна було відновити, але ж кому воно потрібно, егеж?
- ремонтопридатні запчастини, які я просив залишити в авто - хлопці тупо вкрали; коли я спробував їх забрати - хлопці сказали, що запчастини вже в смітнику; ореєнтовна вартість вкрадених запчастин - $500
- відремонтований радар в автівці не прожив і 200 км та вийшов з ладу;
- при ремонті авто я надав на СТО пару задніх фонарів під євро-стандарти (з жовтими поворотами); хлопчики взяли гроші за заміну, гроші за перепрограммування, але, як виявилося, зробили тут нічого - при повороті або натисканні на тормоз - в задніх ліхтарях світилися І червона, І жовта лампа; звісно, що помітив я це далеко не одразу - диво лише, як не оштрафували; зато ж грошенята за перепрограмування взяли без будь-яких проблем;
- вартість робіт по покрасці авто була суттєво завищена, але вхопити за руку покидьків важко, бо роботи по покрасці в акі не були викладені в тому ж форматі, в якому ухвалювалася ціна, а саме - вартість покраски погоджувалася за деталь, а вартість в актах була розбита штук на 20-30 позицій; скласти все це до купи було важко; кидок був помічений лише вдома при аналізі тих клятих "бамажок";
- при видачі авта - відламали ручку відкриття капоту; так, банально фізично відламали; як виявилося - це був знак, але я не зрозумів того;
- причина того, що та ручка відламалася - було те, що покидьки криво зібрали автівку, неякісно витягнули кузов, взявши за це окремо $500; переробка їх роботи встала мені ще в $400.

Ну і вишенька на торті. Хлопці встановили новий бампер. Встановили передню камеру під бампером. Але чомусь вирішили що камера може показувати зображення крізь бампер! Тобто, отвір під камеру вони не вирізали.

[Зображення: Untitled.jpg]


В результаті - при виконанні робіт в оговорені терміни (3 тижні) я отримав автівку через більш ніж 2 місяці, причому зроблена вона була неякісно, матеріали були викрадені, відповідь на претензії з серії "сам дурак". Що ж - пробую зробити покидьків відомими.

Pros: прийняли оплату легесенько
Cons: купа пробем, прайс не відповідав домовленостям
Відповідь


Швидкий перехід:


Переглядають цю тему: Гості: 2